Katolicka Szkoła Podstawowa
im. Cypriana Norwida
w Białej Podlaskiej

Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

W piątek 30 października 2020 roku odbyła się w naszej szkole bardzo ważna uroczystość - Pasowanie na Ucznia Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Cypriana Norwida. Dzieci klas pierwszych przygotowywały się do tej uroczystości pod okiem swoich wychowawczyń: Pani Magdy Drab i Pani Renaty Kaliszuk oraz Pani Doroty Różańskiej odpowiedzialnej za tańce i nauczyciela muzyki Pana Andrzeja Maziejuka. Uczniowie przedstawili program artystyczny. Wyrazili w nim swoje zadowolenie z nauki w szkole. Nie zabrakło także akcentów patriotycznych. Pokazali swoje niezwykłe zdolności aktorskie, wokalne i taneczne. Konferansjerem uroczystości był prefekt i opiekun samorządu uczniowskiego ks. Wojciech Bazan.

Centralnym momentem wydarzenia było oczywiście Pasowanie na Uczniów, którego dokonał Dyrektor ks. Wiesław Mućka. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej w Białej Podlaskiej. Ksiądz Dyrektor skierował też do naszych pierwszaczków serdeczne słowa zachęty do pracy i nauki oraz rozwijania swoich talentów. Uczniowie dostali pamiątkowe talenty, dyplomy oraz upominki - niespodzianki przygotowane przez starszych kolegów z klas drugich. Po uroczystości pierwszoklasiści udali się wraz z wychowawczyniami do swoich sal na słodki poczęstunek. To ważne wydarzenie na pewno zapadnie na długo w pamięć uczniów klas pierwszych i pomoże „uczyć się tego co piękne i mądre”.

Więcej zdjęć w albumie ⇒ Pasowanie na ucznia klasy pierwszejZapraszamy do obejrzenia relacji video z tego wydarzenia:


 

30 Październik 2020
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana NorwidaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida